Archiwum 21 października 2007


paź 21 2007 Irak ;D
Komentarze: 0

16 żołnierzy tureckich zostało zabitych, a 17 rannych w zasadzce przygotowanej przez kurdyjskich rebeliantów w pobliżu granicy z Irakiem - poinformowały źródła wojskowe. Około 10 żołnierzy uznano za zaginionych.

Takie wiadomości znalazłem przed chwilą na onet.pl

Czyżby oznaczało to koniec spokoju w Iraku?

Ale jakby zastanowić się nad tym dłużej to można dojść do wniosku, że Gdy Turcja wesprze siły walczące z Irakiem, prawdopodobnie wojna skończy się szybko, oczywiście na niekorzyść irackich bojowników.

Ale zastanawiam się po co oni to robią? Wiadome jest że przecież z USA, Wlk. Brytanią, Polską, Turcją i innymi państwami szans nie mają. Czy chcą zwrócić na siebie tym uwagę? Czy może sprawią im to dziką satysfakcję. Pierwsze jest bardzo prawdopodobne, przecież nie ma tam pracy, ludzie głodują, umierają na ulicach dzieci... Ale czy pokazują to w dobry sposób? Chyba nie. Moim zdaniem Ankara powinna odpuścić im, ale znowu Iraklijczycy mogą pomyśleć, że Turcja się ich boi, co też by do dobrego nie doprowadziło...  Płaczę

stuk : :
paź 21 2007 Jan Paweł II- jak On to robi?
Komentarze: 0

Dziwny tytuł notki ale cóż Perskie oko

Natknąłem się na zdjęcie

zdjęcie pochodzi ze strony: http://www.nautilus.org.pl

I teraz tak sobie myślę czy ta postać może być postacią Naszego papieża?? Ale skoro jest takową to czy On chciał ukazując się coś nam przekazać? Czy może że cały czas ma swój ukochany naród w opiece? Może uprasza potrzebne łaski u Boga?

Niektórzy powiedzą, że magia photoshopa czy coś w tym stylu, no ttrudno niech sobie mówią, ja wierzę, wierzę że to nie jest mistyfikacja.

Przed momentem, gdy patrzyłem na to zdjęcie, wpadła mi do głowy myśl:

"Niech zstąpi Duch Twój, i odnowi oblicze Ziemi, tej Ziemi"

Nie wiem czy to jest na miejscu, może i nie, ale taka jest moja refleksja na ten temat.

 

stuk : :
paź 21 2007 21 październik 2007- Nowa Polska
Komentarze: 0

Dziś mamy 21 października datę bardzo ważną chyba dla wszystkich Polaków. Wybieramy nowy parlament. Nie czas na komentowanie działań poprzedniego, bo cisza wyborcza. Myślę że wyniki które podobno będą we wtorek określą czy Polacy są zadowoleni z pracy tamtych partii czy też nie. We wtorek postaram się podać swój komentarz na ten temat. Super

 

stuk : :
paź 21 2007 Cześć wszystkim
Komentarze: 0
Witam!
 
Witam wszystkich na moim blogu. Założyłem sobie go ot tak poprostu. nie było przyczyny. Nie wiem też jak długo będę go prowadził. 
A adres?? stuk.blogi.pl>> dlaczego?? Nic lepszego mi do głowy nie wpadło a skoro ma być moim to może być taki. Więc Pozdro dla Wszystkich! Perskie oko
stuk : :